Plášť 26" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (42-590) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus HS 440 je nový nepoškoditeľný plášt. Po 10 rokochboli plášte Schwalbe Marathon Plus dôkladne prepracované. Tento jediný pravý nepoškoditeľný plášt získal nový, dynamický profil a určite presvedčí nasledujúcimi vlastnosťami:Valivý odpor - patentovaná, 5mm hrubá SmartGuard vložka má oproti obdobným produktom výraznú výhodu vo valivom odpore. V nejnovšej verzií je tento náskok ešte viac zvýraznený.
Recyklácia - pri výrobe SmartGuard vložky je čiastočne použitá guma z recyklovaných latexových produktov.
„Anti-Aging“ bočnica znáša typické preťaženie spôsobené malým tlakom výrazne dlhšie pokiaľ sa objavia nepekné trhlinky.
Nasledujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú tiež schválené pre rýchle elektrobicykle do 50 km/h: 47-406, 47-559, 37-622, 40-622, 47-622.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 42-590 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 1 5/8" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 940 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (18-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Blue)
Airbone
10,94 €
8,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Duša 26" XLC VT-A26 (40/62-559 AV)
XLC
3,88 €
19.06.26
3,15 bez DPH
K dispozícii po:19.06.26
Rozmer/ETRTO: 40/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,5"/2,5"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm
Páska do ráfika 20" BRN Tape (16-420)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-420
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 20"



