Plášť 26" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (40-559) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus HS 440 je nový nepoškoditeľný plášt. Po 10 rokochboli plášte Schwalbe Marathon Plus dôkladne prepracované. Tento jediný pravý nepoškoditeľný plášt získal nový, dynamický profil a určite presvedčí nasledujúcimi vlastnosťami:Valivý odpor - patentovaná, 5mm hrubá SmartGuard vložka má oproti obdobným produktom výraznú výhodu vo valivom odpore. V nejnovšej verzií je tento náskok ešte viac zvýraznený.
Recyklácia - pri výrobe SmartGuard vložky je čiastočne použitá guma z recyklovaných latexových produktov.
„Anti-Aging“ bočnica znáša typické preťaženie spôsobené malým tlakom výrazne dlhšie pokiaľ sa objavia nepekné trhlinky.
Nasledujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú tiež schválené pre rýchle elektrobicykle do 50 km/h: 47-406, 47-559, 37-622, 40-622, 47-622.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,5" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 870 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,0 - 6,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (25-559)
Schwalbe
1,57 €
1,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (22-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa XLC PU-R03 (Black)
XLC
17,40 €
14,15 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 220 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Duša 26" Schwalbe 12 (32/47-559/597 AV)
Schwalbe
5,50 €
4,47 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,25 / 1,75
Hmotnosť: cca. 140 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm



