Plášť 26" Schwalbe Marathon Racer HS 429 (40-559) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Racer HS 429 je najľahším modelom radu Schwalbe Marathon. Vďaka vložke SpeedGuard má tento plžšť perfektnú ochranu proti prepichnutiu. Zloženie plášťa SpedGrip pre zabezpečenie najlepších jazdnýchvlastností.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,5" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 465 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,0 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)/2 ks
Schwalbe
4,43 €
3,60 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Black)
Airbone
20,50 €
16,67 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (16-540)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán



