Plášť 26" Schwalbe Big Ben HS 439 (55-559/Creme) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Ben HS 439 je bratom modelu Schwalbe Big Apple. Komfort zostáva rovnaký, ale profil a vzhľad sú zreteľne výraznejší. Vhodný tiež pre elektro bicykle. Následujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú povolené pre elektro bicykle do 50 km/h: 55-406, 55-507, 55-559, 60-559, 55-622.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 55-559 |
| Farba | Krémová |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,15" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 910 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (22-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Duša 26" Mitas Classic (47/62-559 AV)
Mitas
3,90 €
3,17 bez DPH
Nie je k dispozícii
Rozmer/ETRTO: 47/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,75 / 2,45
Hmotnosť: cca. 170 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (16-540)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Pumpa nožná BRN/Beto Foot Pump
BRN/Beto
23,00 €
18,70 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Nylon
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: DV/SV/AV/kemping



