Plášť 26" Schwalbe Fat Frank HS 375 (60-559/Black) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Fat Frank HS 375 dodá každému cruiseru nezabudnuteľný look. Teraz ako cenovo výhodná varianta Active Line. Obzvlášť vydarená je varianta s hnedým behúňom a bielymi bokmi.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 60-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,35" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 815 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 1,5 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (22-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Duša 26" Continental Tour 26 Hermetic Plus (37/47-559/597 AV)
Continental
10,41 €
8,46 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,375 / 1,75
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 235 g
Typ ventilu: Auto ventil
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



