Plášť 26" Schwalbe Fat Frank HS 375 (60-559/Creme) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Fat Frank HS 375 dodá každému cruiseru nezabudnuteľný look. Teraz ako cenovo výhodná varianta Active Line. Obzvlášť vydarená je varianta s hnedým behúňom a bielymi bokmi.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 60-559 |
| Farba | Krémová |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,35" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 975 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 1,5 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán
Duša 26" XLC VT-A26 (25/40-559 AV)
XLC
3,88 €
25.09.26
3,15 bez DPH
K dispozícii po:25.09.26
Rozmer/ETRTO: 25/40-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,0"/1,5"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Black)
Airbone
20,50 €
16,67 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (20-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



