Plášť 26" Schwalbe Fat Frank HS 375 (60-559/Brown&White) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Fat Frank HS 375 dodá každému cruiseru nezabudnuteľný look. Teraz ako cenovo výhodná varianta Active Line. Obzvlášť vydarená je varianta s hnedým behúňom a bielymi bokmi.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 60-559 |
| Farba | Hnedá/Biela |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,35" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 975 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 1,5 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" BRN Tape (16-420)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-420
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 20"
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (22-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
10.01.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:10.01.25
Rozmer/ETRTO: 22-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Duša 26" Schwalbe Air Plus 13AP (40/62-559 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-406
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,50 / 2,50"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 290 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (20-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



