Plášť 26" Michelin Protek (35-559) Michelin
Popis produktu
Plášť Michelin Protek pre mnohostranné každodenné použitie na asfaltové a spevnené cesty. Povrch plášťa optimalizuje valivý odpor, pričom profil uprostred plášť a velký počet drážok po stranách zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom a klzkom povrchu. Účinnú ochranu proti prerazeniu plášťa je dosiahnutá pomocou 1 mm hrubej vložke.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,40" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 630 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Big (Yellow)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 8,7 - 9,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (14-622)
Schwalbe
2,70 €
2,20 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 14-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa M-Wave Air Midget (Silver)
M-Wave
16,90 €
13,74 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 68 g
Dĺžka: 120 mm
Tlak: max. 6,2 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



