Plášť 26" Michelin WorldTour (35-584/Black&Transparent) Michelin
Popis produktu
Plášť Michelin WorldTour je najlepší plášť pre použitie do mesta s typickým profilom na cestu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-584 |
| Farba | Čierna/Hnedá |
| Rozmer/Inch | 26" x 1 1/2" |
| Rozmer/FRA | 650 x 35B |
| Hmotnosť | cca. 580 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Duša 26" Hutchinson Standard (44/60-559 AV)
Hutchinson
5,20 €
4,23 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 44/60-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,70 / 2,35
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 170 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (32-559)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa BRN Tube Alu
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka: 215 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Duša 26" BRN Anti Puncture Tube (47/57-559 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 47/57-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75 / 2,125"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm



