Plášť 26" Michelin WorldTour (35-584/Black&White) Michelin
Popis produktu
Plášť Michelin WorldTour je najlepší plášť pre použitie do mesta s typickým profilom na cestu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-584 |
| Farba | Čierna/Biela |
| Rozmer/Inch | 26" x 1 1/2" |
| Rozmer/FRA | 650 x 35B |
| Hmotnosť | cca. 610 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" BRN Tape (16-420)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-420
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 20"
Duša 26" BRN Anti Puncture Tube (47/57-559 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 47/57-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75 / 2,125"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm
Pumpa nožná BRN/Beto Foot Pump
BRN/Beto
23,00 €
18,70 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Nylon
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: DV/SV/AV/kemping
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (22-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán



