Plášť 26" Michelin Cross Max (47-559) Michelin
Popis produktu
Plášť Michelin Cross Max vhodný pre všetky spevnené aj nespevnené povrchy za každého počasia. Profil uprostred plášťa a veľký počet drážok po stranách zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom, klzkom povrchu, pričom stredový pás optimalizuje valivý odpor. Zmes plášťa ponúka výbornú priľnavosť a vďaka technológii Michelin MAX je zaručená maximálna ochrana proti prepichnutiu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 47-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,85" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 1030 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 30 |
| Ochrana proti prerazeniu | MAX |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa XLC PU-R01 Race
XLC
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: SV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (16-571)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-571
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Pumpa stojanová / Sedlovka Dahon BioLogic
Dahon
87,07 €
70,79 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 580 mm
Priemer: 33,9 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



