Plášť 26" Schwalbe CX Comp HS 369 (50-559) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe CX Comp HS 369 je ľahký a a ekonomický krosový plášť s odpovedajúcim semi-slick profilom pre ľahké odvaľovanie a dobrý záber v zákrutách. V ponuke s reflexným pásom alebo bez neho.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Bok plášťa | Lite |
| Zmes | SBC |
| Hmotnosť | cca. 620 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (22-406)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Duša 26" Schwalbe Air Plus 13AP (40/62-559 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-406
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,50 / 2,50"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 290 g
Typ ventilu: Auto ventil
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Red)
Airbone
17,90 €
14,55 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



