Plášť 27,5" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (60-584) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 je všestranný plášť, ktorý je všade doma, či už na asfalte alebo poľnej ceste. Je vhodný pre každodenné použitie alebo na veľké túry. Jeho robustná konštrukcia znesie všetko. Bezpečný vďaka vložke proti prepichnutiu Smart Guard®, najúčinnejšej vložke, aká pre plášť existuje.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 60-584 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 27,5" x 2,35" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | Addix |
| E-Bike | E-50 |
| Hmotnosť | cca. 1380 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 1,8 - 3,7 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" M-Wave Rim Tape (20-622)
M-Wave
1,70 €
1,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Mini pumpa M-Wave Flexi Tube (Black)
M-Wave
10,25 €
8,33 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Dĺžka: 190 mm / 151 mm (hadička)
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



