Plášť 27,5" Schwalbe Big Ben HS 439 (50-584) Schwalbe
Reflexná plocha
TPI
Ochrana proti prerazeniu
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Ben HS 439 je bratom modelu Schwalbe Big Apple. Komfort zostáva rovnaký, ale profil a vzhľad sú zreteľne výraznejší. Vhodný tiež pre elektro bicykle. Následujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú povolené pre elektro bicykle do 50 km/h: 55-406, 55-507, 55-559, 60-559, 55-622.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-584 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 27,5" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno, Nie |
| Hmotnosť | cca. 745 g, cca. 835 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50, 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard, RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa BRN Tube Alu
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka: 215 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Duša 27,5" Schwalbe Air Plus 21AP (40/62-584 AV)
Schwalbe
9,72 €
7,90 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 1,50 / 2,40"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 305 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (20-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (22-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán



