Plášť 27,5" Continental Double Fighter III (50-584) Continental
Popis produktu
Plášť Continental Double Fighter III je mestský dobrodruh so sviežim vzhľadom a mnohými veľkosťami. Vďaka robustným gumovým bočniciam sa nemusí obávať mestských ciest ani poľných chodníkoch. Ľahko a potichu sa odvaľuje na asfalte. Dobre drží stopu i na štrkových chodníkoch. Ideálny pre premenu z osvedčeného horského tátoša na mrštný mestský bicykel. Odolná konštrukcia a dlhotrvajúci behúň pre športovo-rekreačných cyklistov.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-584 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 27,5" x 2,00" |
| Technológia | Sport |
| Hmotnosť | cca. 845 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 3/180 |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (25-559)
Schwalbe
1,57 €
1,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (22-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (20-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa M-Wave Flexi Tube (Black)
M-Wave
10,25 €
8,33 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Dĺžka: 190 mm / 151 mm (hadička)
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



