Plášť 29" Continental Double Fighter III (50-622) Continental
Popis produktu
Plášť Continental Double Fighter III je mestský dobrodruh so sviežim vzhľadom a mnohými veľkosťami. Vďaka robustným gumovým bočniciam sa nemusí obávať mestských ciest ani poľných chodníkoch. Ľahko a potichu sa odvaľuje na asfalte. Dobre drží stopu i na štrkových chodníkoch. Ideálny pre premenu z osvedčeného horského tátoša na mrštný mestský bicykel. Odolná konštrukcia a dlhotrvajúci behúň pre športovo-rekreačných cyklistov.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 29" x 2,00" |
| Technológia | Sport |
| Hmotnosť | cca. 915 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 3/180 |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Pumpa nožná BRN/Beto Foot Pump
BRN/Beto
23,00 €
18,70 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Nylon
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: DV/SV/AV/kemping
Mini pumpa XLC PU-R03 (Black)
XLC
17,40 €
14,15 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 220 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Duša 29" XLC VT-A29 (56/58-622 AV)
XLC
5,00 €
4,07 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 56/58-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 29" x 2,3"/2,4"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34 mm
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Red)
Airbone
17,90 €
14,55 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



