Presmykovač cestný 2 st. Shimano Ultegra FD-R8000-BL Shimano
Popis produktu
Presmykovač cestný 2 st. Shimano Ultegra FD-R8000 určený pre cestné bicykle.Parametre
| Farba | Antracit |
| Počet rýchlostí | 2 x 11 |
| Materiál | Hliník |
| Priemer objímky | 34,9 mm |
| Hmotnosť | cca. 106 g |
| Chain line | 43,5 mm |
| Voľnokolo/kazeta | 11 st. |
| Kapacita | 16 zubov |
| Najväščí prevodník | 53 zubov |
| Vedenie lanka | Zdola |



