Presmykovač MTB 2 st. Shimano SLX FD-M7025-11-H Shimano
Popis produktu
Presmykovač MTB 2 st. Shimano SLX FD-M7025 pre horské bicykle.Parametre
| Farba | Čierna /Strieborná |
| Počet rýchlostí | 2 x 11 |
| Materiál | Hliník/Oceľ |
| Priemer objímky | 34,9 / 31,8 / 28,6 mm |
| Hmotnosť | cca. 133 g |
| Prevedenie | Down Swing |
| Chain line | 48,8 mm |
| Voľnokolo/kazeta | 11 st. |
| Kapacita | 10 zubov |
| Najväščí prevodník | 34 /38 zubov |
| Vedenie lanka | Zhora / Zdola |
| Uhol sedlovej rúrky | 66° - 69° |



