Presmykovač MTB 3 st. Shimano Altus FD-M370-X3 Shimano
Popis produktu
Presmykovač MTB 3 st. Shimano Altus FD-M370 určený pre MTB bicykle.Parametre
| Farba | Čierna /Strieborná |
| Počet rýchlostí | 3 x 9 |
| Materiál | Oceľ/Plast |
| Priemer objímky | 28,6 / 31,8 / 34,9 mm |
| Hmotnosť | cca. 190 g |
| Chain line | 50 mm |
| Voľnokolo/kazeta | 9 st. |
| Kapacita | 22 zubov |
| Najväščí prevodník | 44 / 48 zubov |
| Vedenie lanka | Zhora / Zdola |
| Uhol sedlovej rúrky | 66° - 69° |



