Ráfik 26" EXAL XL 25 Disc (559-25) Exal
Popis produktu
Hliníkový ráfik Exal XL 25 Disc s dvojitou stenou.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-25 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 665 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 26" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 44 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Plášť 26"/27,5" Continental Ride Tour (42-584/Black)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26"/27,5" x 1,5"
Hmotnosť: cca. 720 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (25-559)
Schwalbe
1,57 €
1,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Duša 26" Schwalbe Air Plus 13AP (40/62-559 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-406
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,50 / 2,50"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 290 g
Typ ventilu: Auto ventil
Duša 26" Hutchinson Standard (35/40-559 AV)
Hutchinson
5,29 €
4,30 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 35/40-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,30 / 1,65
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 147 g
Typ ventilu: Auto ventil



