Ráfik 26" DT Swiss EX 471 (559-25) DT Swiss
Popis produktu
Hliníkový ráfik DT Swiss EX 471 je výsledkom vysoko presného strojárstva a vďaka extrémne odolnej hliníkovej zliatine, sa dokáže vyrovnať s tými najnáročnejšími traťami. Zváraný ráfik určený pre all mountain a enduro bicykle.Súčasťou dodávky sú podložky PHR a DT Squorx Pro Head niple.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-25 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 537 mm |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Tubeless ready | Áno |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 475 g |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Priemer | 26" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 40 - 76 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
Súvisiace produkty
Plášť 26"/27,5" Continental Ride Tour (42-584/Black)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26"/27,5" x 1,5"
Hmotnosť: cca. 720 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Plášť 26" Planet Air MTB Color (50-559/Green)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Zelená
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 820 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" CST Czar (23-571/Black)
CST
24,00 €
19,51 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-571
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,00"
Hmotnosť: cca. 369 g
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 6,8 bar



