Ráfik 24" Ryde X-Star 19 (507-19/Black) Ryde
Popis produktu
Hliníkový ráfik Ryde X-Star 19 určený pre bežné použitie.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 507-19 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 24" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Náboj predný BRN Fixed Hub (Silver)
BRN
22,00 €
17,88 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 62 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Hmotnosť: cca. 210 g
Materiál telo náboja: Hliník 6061-T6
Materiál oska: CrMo Oceľ
Náboj zadný Sturmey Archer HBT30 Rear (Silver)
Sturmey Archer
35,06 €
28,50 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 61,5 mm
FTF: 66,6 mm
Dĺžka náboja: 130 mm
Dĺžka osky: 175 mm
Hmotnosť: cca. 335 g
Duša 24" Ralson Butyl Inner Tube (40/57-507 AV)
Ralson
3,80 €
3,09 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40/57-507
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 24 x 1.75/2.125
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 168 g
Typ ventilu: Auto ventil
Náboj predný SunRace HBM45F
SunRace
12,07 €
9,81 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
PCD: 38 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Dĺžka osky: 140 mm
Hmotnosť: cca. 212 g
Materiál telo náboja: Hliník 6061



