Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver) Exal
Priemer otvoru na ventil
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Exal ZX 19 s opracovanými brzdovými plochami, s dvojitou stenou a indikátorom opotrebenia ráfikaParametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Farba | Strieborná |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm, 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 550 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 26" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32, 36 |
Súvisiace produkty
Duša 26" Hutchinson Standard (44/60-559 AV)
Hutchinson
5,20 €
4,23 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 44/60-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,70 / 2,35
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 170 g
Typ ventilu: Auto ventil
Duša 26" Hutchinson Standard (35/40-559 AV)
Hutchinson
5,29 €
4,30 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 35/40-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,30 / 1,65
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 147 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (18-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (60-559)
Schwalbe
33,13 €
26,93 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 60-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 780 g
Prevedenie: Drôt




