Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Black) Exal
Priemer otvoru na ventil
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Exal ZX 19 s opracovanými brzdovými plochami, s dvojitou stenou a indikátorom opotrebenia ráfikaParametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm, 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 550 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 26" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36, 32 |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Small (Red)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 7,7 - 8,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 24" BRN Tape (16-540)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 24"
Náboj zadný Sturmey Archer HBT30 Rear (Silver)
Sturmey Archer
35,03 €
28,48 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 61,5 mm
FTF: 66,6 mm
Dĺžka náboja: 130 mm
Dĺžka osky: 175 mm
Hmotnosť: cca. 335 g



