Ráfik 26" Remerx RMX 219 (559-19) Remerx
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx RMX 219 je jednostenný ráfik so zosileným profilom. Bezpečnostný systém ráfika SCR spočíva v zosilnení základne háku plášťa, aby nedošlo k odlomeniu pri opotrebení brzdnej plochy. Po nadmernom opotrebení brzdnej plochy nastáva vykloneniu bočnice a rozšíreniu ráfika, čo spôsobuje samovolné brzdenie. Brzdná plocha je deformovaná do priehlbiny, na ktorej sa začne objavovať prasklina.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Farba | Strieborná |
| ERD | 543,8 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 490 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 26" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 57 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)/2 ks
Schwalbe
4,43 €
3,60 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Plášť 26" Schwalbe Big Ben HS 439 (55-559/Creme)
Schwalbe
25,04 €
20,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 55-559
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 26" x 2,15"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 910 g
Prevedenie: Drôt
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" M-Wave Rim Tape (20-622)
M-Wave
1,70 €
1,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"





