Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Black) Remerx
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx Dragon 719-L je spoľahlivý, veľmi obľúbený model ráfika zosilený jednoduchým nitovaním a za priaznivú cenu.Technológie:
• Bezpečnostný systém SCR - jeho význam spočíva v zosilnení základne háku plášťa, aby nedošlo k odlomeniu pri opotrebení brzdnej plochy. Po nadmernom opotrebení brzdnej plochy nastáva vykloneniu bočnice a rozšíreniu ráfika, čo spôsobuje samovolné brzdenie. Brzdná plocha je deformovaná do priehlbiny, na ktorej sa začne objavovať prasklina.
• Sústružené brzdné plochy GBS vďaka jemným drážkam ponúkajú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd. Brzdné plochy súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktivnejším.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 599 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 572 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 57 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36, 32 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (47-622)
Schwalbe
42,26 €
34,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50
Náboj zadný Sturmey Archer HBT30 Rear (Silver)
Sturmey Archer
35,03 €
28,48 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 61,5 mm
FTF: 66,6 mm
Dĺžka náboja: 130 mm
Dĺžka osky: 175 mm
Hmotnosť: cca. 335 g
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Cream)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Krémová
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Plášť 28" Continental Super Sport Plus (23-622)
Continental
od 38,04 €
30,93 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 380 g, cca. 320 g
Prevedenie: Drôt, Skladací
TPI: 84






