Ráfik 28" MAVIC CXP Pro (622-15/Black) MAVIC
Popis produktu
Ráfik 28" MAVIC CXP Pro je aerodynamický ráfik, no zároveň ľahký s hmotnosťou iba 470 g! Vďaka svojmu 24 mm profilu v tvare aero sa ráfik Mavic CXP Pro prerezáva vzduchom, zatiaľ čo hliníková zliatina Maxtal udržuje nízku hmotnosť. Ráfik Mavic CXP Pro je zváraný a je tiež veľmi pevný a odolný čím poteší tých najvýkonnejších jazdcov.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-15 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Materiál | Hliník - Maxtal |
| Hmotnosť | cca. 470 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 23 - 32 mm |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Racer HS 429 (35-622)
Schwalbe
27,60 €
22,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,35"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 465 g
Plášť 28" Schwalbe Fat Frank HS 375 (50-622/Black&Brown)
Schwalbe
26,17 €
21,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Bok plášťa: Twin
Zmes: SBC
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (20-622/Black&Tan)
Michelin
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 20C
Hmotnosť: cca. 275 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (28-622/Black)
Continental
44,26 €
15.05.26
35,98 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 360 g
Prevedenie: Drôt




