Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Silver) Exal
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Exal ZX 19 s opracovanými brzdovými plochami, s dvojitou stenou a indikátorom opotrebenia ráfikaParametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Strieborná |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 610 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36, 32 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black)
Michelin
od 13,30 €
10,81 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Reflexná plocha: Nie
Hmotnosť: cca. 305 g, cca. 310 g
Prevedenie: Drôt, Skladací
Duša 28" Hutchinson Double Pack (28/35-622/630 AV)
Hutchinson
7,50 €
6,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20/25-622/630
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28/35
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 32 mm
Plášť 28" Continental Ride Tour (37-622/Black&Brown)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8 x 1 1 5/8"
Hmotnosť: cca. 725 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180



