Ráfik 28" Exal MX 19 (622-19/Black) Exal
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Exal MX 19 s opracovanými brzdovými plochami, s dvojitou stenou a indikátorom opotrebenia ráfikaParametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 595 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32, 36 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (28-622/Black&Tan)
Michelin
14,80 €
12,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 330 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Michelin WorldTour (35-622/Black)
Michelin
14,37 €
15.05.26
11,68 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Hmotnosť: cca. 635 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 22
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (28-622/Black)
Continental
54,72 €
44,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 290 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (37-622)
Schwalbe
33,00 €
26,83 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,4"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 900 g




