Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18) DT Swiss
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik DT Swiss 511 so semi-aero konštrukciou s výškou až 32 mm. Vďaka hliníkovej zliatine a povrchovej úprave, je tento mimoriadne robustný 32 mm vysoký ráfik ľahší ako by ste si mohli myslieť. Využijete ho aj na štrkových alebo cyklokrosových tratiach a je možné namontovať aj bezdušové pneumatiky. Každý, kto si chce poskladať spoľahlivé a veľmi pevné koleso, je výber ráfika DT Swiss 511 tou správnou voľbou.Súčasťou dodávky sú podložky PHR a DT Pro Lock Squorx Pro head niple.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-18 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 581 mm |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Tubeless ready | Áno |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 530 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 23 - 60 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32, 20, 28, 24 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Ride Tour Reflex (42-622/Black)
Continental
22,12 €
01.06.26
17,98 bez DPH
K dispozícii po:01.06.26
Rozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,60"
Hmotnosť: cca. 790 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (25-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (18-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (25-622/Black&Tan)
Continental
63,93 €
51,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Technológia: LaserGrip / ACT














