Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18) DT Swiss
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik DT Swiss R460 je esom medzi cestnými ráfikmi - ľahký, široký a s ideálnym pomerom cena / výkon. Ráfik DT Swiss R 460 funguje perfektne so širokými pneumatikami a vďaka svojej spoľahlivosti prinesie mnoho nezabudnuteľných zážitkov na ceste .Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-18 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 596 mm |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Tubeless ready | Áno |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 460 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 23 - 60 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 24, 32, 28 |
Súvisiace produkty
Duša 28" CST Standard (37/45-622 AV)
CST
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/45-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 163 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 28" Michelin Protek (42-622)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 800 g
Prevedenie: Drôt
Náboj predný Miche Primato Pista (Silver)
Miche
49,16 €
39,97 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 58 mm
FTF: 70 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Hmotnosť: cca. 511 g
Materiál telo náboja: Hliník 6061
Plášť 28" Vittoria Terreno Zero (40-622/Black)
Vittoria
28,80 €
23,41 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Hmotnosť: cca. 732 g
Prevedenie: Skladací





