Ráfik 28" TWN Colour White (622-15) TWN
Popis produktu
Hliníkový ráfik TWN Colour určený pre štýlové single speed bicykle. Ráafik s dvojitou stenou a s CNC opracovanou brzdnou plochou. Ráfik je k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-15 |
| Farba | Biela |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 35 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
Súvisiace produkty
Duša 28" Gaadi Tube (32/37-622/635 AV)
Gaadi
11,17 €
22.11.24
9,08 bez DPH
K dispozícii po:22.11.24
Rozmer/ETRTO: 32/37-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32/35C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 165 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 28" Continental Grand Prix (23-622)
Continental
44,32 €
Neznámý
36,03 bez DPH
K dispozícii po:Neznámý
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 225 g, cca. 295 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
TPI: 180
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (23-622/Black&Tan)
Michelin
14,90 €
12,11 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 280 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Náboj zadný BRN Fixed Flip-Flop Hub (Black)
BRN
39,00 €
31,71 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
PCD: 62 mm
Dĺžka náboja: 120 mm
Hmotnosť: cca. 280 g
Materiál telo náboja: Hliník 6061-T6
Materiál oska: CrMo Oceľ



