Ráfik 28" Remerx Rapid (622-15) Remerx
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx Rapid určený pre cestný bicykel. Vysoký ráfik s aerodynamickými vlastnosťami, ktorý vyniká výnimočnou bočnou pevnosťou a stabilitou. Zapletené kolesá s týmto ráfikom vytvárajú vysoko účinné kolesá pre najnáročnejších cyklistov. Sústružené brzdné plochy vďaka jemným drážkam ponúkajú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd. Brzdné plochy súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktivnejším.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-15 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 582 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 490 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 35 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Náboj predný a zadný BRN Fixie Hub Set (Silver)
BRN
43,00 €
34,96 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Dĺžka náboja: 100 (F) / 120 (R) mm
Materiál telo náboja: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Typ osky náboja: Pevná oska
Počet špicov: 36
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Red)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čerevná
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 Reflex (40-622)
Schwalbe
0,00 €
0,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Bok plášťa: Lite
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (23-622/Black)
Continental
54,72 €
44,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 235 g
Prevedenie: Skladací




