Ráfik 28" Remerx Taurus (622-14) Remerx
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx Taurus je vysoký aerodynamický ráfik veľkej pevnosti a vysokej zotrvačnosti. Ideálny pre single speed bicykle. Sústružené brzdné plochy vďaka jemným drážkam ponúkajú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd. Brzdné plochy súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktivnejším.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-14 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 583,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 550 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 35 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36, 32 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Vittoria Terreno Zero (40-622/Black)
Vittoria
28,80 €
23,41 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Hmotnosť: cca. 732 g
Prevedenie: Skladací
Duša 28" BRN Anti Puncture Tube (35/43-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/43-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm
Duša 28" Schwalbe 17 (28/47-622/635 AV)
Schwalbe
6,20 €
5,04 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 1 1/8-1,75
Hmotnosť: cca. 150 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Small (Red)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 7,7 - 8,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)










