Ráfik 28" Remerx RMX 219 (622-19) Remerx
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx RMX 219 je jednostenný ráfik so zosileným profilom. Bezpečnostný systém ráfika SCR spočíva v zosilnení základne háku plášťa, aby nedošlo k odlomeniu pri opotrebení brzdnej plochy. Po nadmernom opotrebení brzdnej plochy nastáva vykloneniu bočnice a rozšíreniu ráfika, čo spôsobuje samovolné brzdenie. Brzdná plocha je deformovaná do priehlbiny, na ktorej sa začne objavovať prasklina.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Strieborná |
| ERD | 607,3 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 540 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 57 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Grand Prix (23-622)
Continental
44,32 €
Neznámý
36,03 bez DPH
K dispozícii po:Neznámý
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 225 g, cca. 295 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
TPI: 180
Plášť 28" BRN City Gravel (35-622)
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,5 - 5,5 bar
Plášť 28" Challenge Elite Pro (25-622/Black&Tan)
Challenge
48,00 €
39,02 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (23-622/Black&Blue)
Michelin
15,36 €
12,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Modrá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca- 300 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30





