Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Black) Remerx
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx Dragon 719-L je spoľahlivý, veľmi obľúbený model ráfika zosilený jednoduchým nitovaním a za priaznivú cenu.Technológie:
• Bezpečnostný systém SCR - jeho význam spočíva v zosilnení základne háku plášťa, aby nedošlo k odlomeniu pri opotrebení brzdnej plochy. Po nadmernom opotrebení brzdnej plochy nastáva vykloneniu bočnice a rozšíreniu ráfika, čo spôsobuje samovolné brzdenie. Brzdná plocha je deformovaná do priehlbiny, na ktorej sa začne objavovať prasklina.
• Sústružené brzdné plochy GBS vďaka jemným drážkam ponúkajú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd. Brzdné plochy súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktivnejším.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 599 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 572 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 57 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 16" Schwalbe Super HP (22-305)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 22-305
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 16"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 22" BRN Tape (16-470)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-470
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 22"
Plášť 28" WTB ThickSlick Comp (25-622/Black)
WTB
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál kostry: Single Ply Durable
Zmes: DNA
Hmotnosť: cca. 260 g
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (32-622/Black)
Continental
45,19 €
15.05.26
36,74 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 420 g
Prevedenie: Drôt




