Touringový rám TWN CX Canti Lady Mixte (Raw) TWN
Veľkosť
Popis produktu
Klasický oceľový dámsky touringový rám TWN CX Disc Lady Mixte z oceľových double butted rúrok 4130 CrMo s maximálnym rozmerom pneumatíky 700 x 47 (pri využití blatníka). Rám je bez povrchovej úpravy a fosfátovaný.Detaily:
• Oválne reťazové vzpery.
• Kované pätky rámu.
• Skrutkovacie konzoly cantilever bŕzd.
• Vonkajšie vedenie lanka.
• Spájkované prvky na pripevnenie predného lowrider nosiča, zadného nosiča a blatníkov.
• Možnosť montáže jedného košíka na fľašu.
• Predná vidlica nie je súčasťou dodávky.
Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Veľkosť | M / 550 mm, S / 480 mm |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Typ brzdy | Cantilever |
| Radenie | Mechanické |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | QR 135 mm |
| Dĺžka predného náboja | QR 100 mm |
| Materiál | 4130 CrMo oceľ Double Butted |
| Hmotnosť | cca. 2670 g (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 47C |
| Svetlosť vidlice | 700 x 47C |
| Vedenie laniek | Vonkajšie |
| Priemer sedlovej rúrky | 30,0 mm |
| Priemer sedlovky | 27,2 mm |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (28-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
14,20 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 380 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (White)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Plášť 28" Challenge Chicane Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
68,00 €
55,29 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (25-622/Black&Tan)
Michelin
14,80 €
12,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 310 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
















