Rám mestský BRN Classic Donna 28" (Matt Green) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN Classic Donna 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze, predným a zadným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Zelená |
| Veľkosť | 48 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gatorskin BE Folding (32-622/Black)
Continental
58,72 €
02.05.26
47,74 bez DPH
K dispozícii po:02.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Skladací
Pedál City/Urban Shimano PD-EF202 (Black)
Shimano
37,00 €
30,08 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 512 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Predné koleso 28" Rodi Airliner 1 / Shimano Tourney TX800 (622-19/Silver)
BP
46,42 €
25.06.25
37,74 bez DPH
K dispozícii po:25.06.25
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba ráfik: Strieborná
Farba náboj: Strieborná
Farba výpletu: Strieborná
Náboj: Shimano Tourney HB-TX800
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Plášť 28" Vittoria Zaffiro Pro G2.0 (25-622/Black)
Vittoria
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: 3C Graphene 2.0
Hmotnosť: cca. 280 g



