Rám mestský BRN Classic Donna 28" (Matt Avio) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN Classic Donna 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze, predným a zadným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Modrá |
| Veľkosť | 48 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Koleso predné 28" Rodi Airliner 1 / Shimano DH-C3000 s dynamom (622-19)
BP
69,91 €
56,84 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba ráfik: Strieborná
Farba náboj: Strieborná
Farba výpletu: Strieborná
Náboj: Shimano DH-C3000
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Plášť 28" Continental Super Sport Plus (25-622)
Continental
od 36,68 €
29,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 400 g, cca. 420 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
TPI: 84
Sedlovka pevná Thomson Elite Black
Thomson
111,69 €
90,80 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Letecký hliník 7000
Hmotnosť: cca. 247 g, cca. 230 g, cca. 266 g, cca. 248 g, cca. 246 g, cca. 241 g, cca. 256 g, cca. 263 g, cca. 277 g, cca. 225 g, cca. 216 g, cca. 223 g, cca. 215 g, cca. 201g, cca. 242 g, cca. 243 g, cca. 238 g, cca. 289 g, cca. 214g
Dĺžka: 367 mm, 410 mm, 330 mm, 250 mm
Priemer: 31,4 mm, 29,8 mm, 27,0 mm, 32,4 mm, 30,6 mm, 28,6 mm, 25,4 mm, 30,9 mm, 29,4 mm, 26,8 mm, 31,6 mm, 30,0 mm, 27,2 mm, 25,0 mm, 26,6 mm
Odsadenie (offset): 16 mm, 0 mm
Ráfiková brzda cestná Saccon Road Sport Long (Silver)
BRN/Saccon
39,00 €
31,71 bez DPH
Farba: Strieborná
Rozmer: 46 - 58 mm
Materiál: Kovaný hliník
Prevedenie: Set (predná a zadná brzda)



