Rám mestský BRN Classic Donna 28" (Matt Cream) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN Classic Donna 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze, predným a zadným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Krémová |
| Veľkosť | 48 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Koleso zadné 28" EXAL ZX 19 / Shimano NEXUS 7 st. so spätnou brzdou
BP
od 180,14 €
146,46 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Rozmer/Inch: 28" x 1,75
Počet prevodov: 7 - 0,632/0,741/0,843/0,989/1,145/1,335/1,545
Prevodový pomer: 2.45
Farba ráfik: Strieborný, Čierny
Farba náboj: Strieborný
Koleso zadné 28" BRN Fixed Coaster so spätnou brzdou (Black)
BRN
90,00 €
73,17 bez DPH
SkladomPočet prevodov: 1
Farba ráfik: Čierna
Farba náboj: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Šírka ráfika: 21 mm
Výška ráfika: 43 mm
Riadidlá BRN Torino
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Šírka: 500 mm
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Red)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čerevná
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar



