Rám mestský BRN America 26" (Glossy Lime) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN America 26" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze, predným nosičom a brzdovými čelusťami. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Zelená |
| Veľkosť | 47 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 26" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Koleso predné 28" Ryde ZAC 2000 Disc / Shimano DH 3D35 s dynamom
BP
90,63 €
73,68 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Rozmer/Inch: 28" x 1,75
Farba ráfik: Čierny
Farba náboj: Čierny
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Plášť 28" Challenge Strada Bianca Pro (30-622/Black)
Challenge
66,00 €
53,66 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 30-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 30C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2
Plášť 28" Challenge Paris Roubaix Race (27-622/Black)
Challenge
35,00 €
28,46 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 27-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 27C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon
Technológia: PPS



