Rám mestský BRN Rondine 28" (Metallic Turquiose) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN Rondine 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze a predným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Tyrkysová |
| Veľkosť | 46 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Wired (28-622/Black)
Continental
58,26 €
47,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 405 g
Prevedenie: Drôt
Predstavec 1 1/8" Uno Alu 10° / 25,4 (Black)
UNO
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Uhol: +/-10°
Riadidlá M-Wave Touring 600 / 25,4 (Silver)
M-Wave
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 600 mm
Výška: 30 mm
Zahnutie: 0° / 15° (hore / vzad)
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (28-622/Black&Brown)
Continental
26,85 €
21,83 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: Pure Grip Compound
E-Bike: E-25
Hmotnosť: cca. 280 g



