Rám mestský BRN Rondine 28" (Metallic Red) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN Rondine 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze a predným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Červená |
| Veľkosť | 46 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (32-622/Black)
Continental
69,38 €
02.05.26
56,41 bez DPH
K dispozícii po:02.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Hmotnosť: cca. 295 g
Kľuka s jedno prevodníkom BRN Vintage Fixed Drilled
BRN
105,00 €
85,37 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 48 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm
Sedlo Brooks B17 Imperial (Black)
Brooks
145,00 €
117,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 275 x 175 x 65 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ/Koža
Hmotnosť: cca. 530 g
Ráfiková brzda cestná Saccon Road Sport Long (Black)
BRN/Saccon
36,00 €
29,27 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 46 - 58 mm
Materiál: Kovaný hliník
Prevedenie: Set (predná a zadná brzda)



