Rám mestský BRN Steel Montebello 28" (Raw) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Oceľový rám pre pánsky mestský bicykel BRN Steel Montebello 28" s prednou vidlicou. Rám je bez povrchovej úpravy. Dodáva sa bez hlavového zloženia.Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Veľkosť | 56 cm, 52 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | 130 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Jet Black (Silver&Black)
Izumi
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Sedlovka odpružená M-Wave Fourspring Vario
M-Wave
od 84,39 €
68,61 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 350 mm
Priemer: 31,6 mm
Pruženie: Pružina
Plášť 28" Challenge Elite Pro (25-622/Black&Tan)
Challenge
48,00 €
39,02 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť 28" Challenge Criterium Service Cource (25-622/Black&White)
Challenge
63,00 €
51,22 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Bavlna
Technológia: PPS




