Rám single speed Cinelli Vigorelli Track (Rainbow) Cinelli
Veľkosť
Popis produktu
Single speed rám Cinelli Vigorelli Track vás nasmeruje späť na miesto, kde sa všetko začalo, na velodrome bez kompromisov. Vigorelli bol navrhnutý s ohľadom na súčasnú trať a rady a potreby skúsených šprintérov.• Rám vyrobený z rúrok Columbus Airplane.
• Celokarbónová vidlica Columbus.
• Aerodynamická sedlová rúrka.
• Kratšie reťazové vzpery a dlhší rám pre agresívnu aero polohu.
• Svetlosť rámu pre plášte šírky 28 mm.
• ŠMožnosť osadenia prednej a zadnej brzdy.
• S hlavovým zložením a expandérom
Parametre
| Farba | Sivá |
| Veľkosť | S / 55 cm, L / 59 cm, XS / 52 cm, M / 57 cm, XL / 60,5 cm |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA (nie je súčasťou dodávky) |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | 120 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Columbus Airplane Triple Butted |
| Materiál vidlice | Columbus Futura Caliper SL 1-1/8” Carbon Monocoque |
| Hmotnosť | cca. 1900 g (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 28C |
| Svetlosť vidlice | 700 x 28C |
| Priemer sedlovky | AERO CARBON seat post |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
15.05.26
14,20 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Brzdová páčka MTB Avid FR-5 (Black)
Avid
17,50 €
14,23 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 155 g
Prevedenie: Sada (pravá a ľavá páčka)
Priemer: 22,2 mm
Akcia
Riadidlá BRN Condorino
BRN
36,00 €
29,27 bez DPH
43,00 €Farba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Hmotnosť: cca. 600 g
Šírka: 550 mm
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (50-622)
Schwalbe
42,26 €
34,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 2,0"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50






















