Rám single speed BRN Fixed Steel Brazed (White) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Rám single speed BRN Fixed Steel Brazed s prednou vidlicou. Rám je spájkovaný spojkami a je k dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa bez hlavového zloženia.Parametre
| Farba | Biela |
| Veľkosť | 56 cm, 53 cm, 50 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | 120 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Predné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Black)
BRN
150,00 €
121,95 bez DPH
SkladomRozmer/Inch: 28"
Farba ráfik: Čierna
Farba náboj: Čierna
Farba výpletu: Čierna
Výška ráfika: 30 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Sedlovka odpružená XLC Pro SP-S05
XLC
od 35,00 €
28,46 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061
Montážna dĺžka: 92 mm, 83 mm
Hmotnosť: cca. 409 g
Dĺžka: 350 mm
Priemer: 31,6 mm, 27,2 mm
Hlavové zloženie A-head XLC HS-A04 MTB
XLC
21,04 €
17,11 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 139 g
Ráfiková brzda cestná Saccon Syncro Sport (Silver)
BRN/Saccon
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 60 - 81 mm
Materiál: Kovaný hliník
Prevedenie: Set (predná a zadná brzda)











