Rám single speed BRN Fixed Steel TIG (Black) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Oceľový single speed rám BRN Fixed Steel TIG s prednou vidlicou. Dodáva sa bez hlavového zloženia.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 53 cm, 50 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | 125 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť | cca. 3800 g |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Purple)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Fialová
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Akcia
Sedlo Selle Royal Lookin Moderate Woman
Selle Royal
41,90 €
34,07 bez DPH
Skladom55,70 €Farba: Čierna
Rozmer: 269 x 198 mm
Hmotnosť: cca. 620 g
Prevedenie: Dámy
Materiál koľajničky: Horčík
Posed: 60°
Stredová oska 4-hran Miche Team ITA JIS
Miche
27,00 €
21,95 bez DPH
Závit: ITA (M36 x 24 TPI)
Dĺžka osky: 110 mm, 107 mm, 122 mm
Dĺžka stredovej mufny: 70 mm
Hmotnosť: cca. 255 g (107 mm)
Prevedenie: 4hran JIS
Materiál - Oska: Oceľ
Kľuka s jedno prevodníkom BRN Fixed
BRN
49,00 €
39,84 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 46 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm






