Rám single speed BRN Fixed Steel TIG (White) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Oceľový single speed rám BRN Fixed Steel TIG s prednou vidlicou. Dodáva sa bez hlavového zloženia.Parametre
| Farba | Biela |
| Veľkosť | 50 cm, 53 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | 125 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť | cca. 3800 g |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (47-622)
Schwalbe
40,05 €
32,56 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 1100 g
Prevedenie: Drôt
Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS742
Sturmey Archer
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 44 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm
Akcia
Sedlo BRN X-Force (Red)
BRN
29,00 €
23,58 bez DPH
Skladom35,00 €Farba: Čierna/Červená
Rozmer: 280 x 143 mm
Hmotnosť: cca. 330 g
Materiál koľajničky: CroMo oceľ
Posed: 15°
Ráfiková brzda cestná Tektro R540 (Silver)
Tektro
64,00 €
52,03 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 39 - 51 mm
Materiál: Kovaný hliník
Hmotnosť: cca. 164 g
Prevedenie: Set (predná a zadná brzda)
Doporučené brzdové klátiky: Tektro P422






