Rám single speed BRN Fixed Chrome Alu (Silver) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Hliníkový single speed rám BRN Fixed Chrome Alu s prednou vidlicou. Rám má štýlovú lesklú úpravu, ktorá je k dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa bez hlavového zloženia.Parametre
| Farba | Strieborná lesklá |
| Veľkosť | 56 cm, 53 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | 120 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Hliník |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Pedál City/Urban Union SP-689 (Black)
Union
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 118 x 63 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 550 g
Materiál telo: Oceľ
Materiál oska: Boron
Ráfiková brzda cestná Saccon Road/Fixie (Black)
Saccon
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 39 - 55 mm
Materiál: Kovaný hliník
Prevedenie: Set (predná a zadná brzda)
Plášť 28" Michelin Protek (37-622)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno, Nie
Hmotnosť: cca. 730 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (23-622/Black)
Continental
68,10 €
02.05.26
55,37 bez DPH
K dispozícii po:02.05.26
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Hmotnosť: cca. 205 g










