Reťaz 10 st. KMC X10 EPT KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X10 EPT pre bicykle s 10 st. radením. Povrch upravený technológiou EcoProTeQ Anti Rust pre väčšiu odoľnosť proti korózii. Dizajn Double X-Durability pre zvýšenie životnosti reťaze a X-Bridge pre hladšie a rýchľejšie radenie. Vrátane spojovacieho článku Missing Link.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ s EcoProTeQ |
| Hmotnosť | cca. 269 g |
| Dĺžka čapu | 5,88 mm |
Súvisiace produkty
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T301-002 (Black)
Shimano
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 40 / 30 / 22 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: Nitované prevodníky
Náhradné čapy XLC TO-X01 pre nitovač reťaze XLC TO-S25/S26/S27/S28
XLC
9,41 €
7,65 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Oceľ
Nitovač reťaze Force Chain Hobby
Force
7,70 €
6,26 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 85 x 50 mm
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 90 g
Prevedenie: 6/7/8/9/10/11 st.
Nitovač reťaze Shimano TL-CN 33
Shimano
104,15 €
30.05.26
84,67 bez DPH
K dispozícii po:30.05.26
Prevedenie: 6/7/8/9/10/11 st.



